Modal Page (8.x-2.17) - en to oc translation catalogue (35 entries)

en: User interface
oc: Interfàcia de l'utilizaire

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: Pages
oc: Paginas

en: Delete
oc: Suprimir

en: Submit
oc: Sometre

en: Cancel
oc: Anullar

en: Language
oc: Lenga

en: Edit
oc: Modificar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Settings
oc: Paramètres

en: Help
oc: Ajuda

en: View
oc: Veire

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Page
oc: Pagina

en: Published
oc: Publicat

en: Filter
oc: Filtrar

en: OK
oc: D'acòrdi

en: Advanced
oc: Avançat

en: Sort by
oc: Triar per

en: Changed
oc: Modificat

en: @type: deleted %title.
oc: @type  : %title suprimit.

en: Language code
oc: Còde de la lenga

en: Usage
oc: Utilizacion

en: Offset
oc: Decalatge

en: About
oc: A prepaus

en: No content available.
oc: Pas cap de contengut disponible.

en: - Any -
oc: - Tot -

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Customization
oc: Personalizacion

en: Administer settings
oc: Administrar los paramètres

en: UUID
oc: Identificant universal unic (UUID)

en: Master
oc: Maître
