Modal (8.x-2.18) - en to ht translation catalogue (11 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Language
ht: Lang

en: Help
ht: Èd

en: Page
ht: Paj

en: Filter
ht: Filtre

en: Desc
ht: Des

en: Changed
ht: Chanje

en: Language code
ht: Kòd lang lan

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Asc
ht: Mont
