Modals (8.x-2.19) - en to af translation catalogue (14 entries)

en: Title
af: Titel

en: Pages
af: Bladsye

en: Delete
af: Vee uit

en: Language
af: Taal

en: Edit
af: Wysig

en: Reset
af: Herstel

en: Settings
af: Verstellings

en: Help
af: Hulp

en: View
af: Wys

en: Page
af: Bladsy

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Filter
af: Filtreer

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
