Modals (8.x-2.19) - en to ast translation catalogue (12 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Pages
ast: Páxines

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Language
ast: Llingua

en: Edit
ast: Editar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Settings
ast: Preferencies

en: Help
ast: Aida

en: View
ast: Vista

en: Page
ast: Páxina

en: Published
ast: Espublizáu

en: Filter
ast: Filtru
