Modals (8.x-2.19) - en to be translation catalogue (15 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Pages
be: Старонкі

en: Delete
be: Выдаліць

en: Language
be: Мова

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Reset
be: Скінуць

en: Settings
be: Налады

en: Help
be: Дапамога

en: View
be: Праглядзець

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Page
be: Старонка

en: Published
be: Апублікавана

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: No content available.
be: Няма даступнага змесціва.
