Modals (8.x-2.19) - en to bn translation catalogue (12 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Pages
bn: পৃষ্ঠাসমূহ

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Language
bn: ভাষা

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Help
bn: সহায়তা

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Published
bn: প্রকাশিত

en: Filter
bn: ফিল্টার

en: OK
bn: ঠিক আছে

en: No content available.
bn: কোন কন্টেন্ট নেই।
