Modals (8.x-2.19) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Pages
bs: Stranice

en: Delete
bs: Briši

en: Language
bs: Jezik

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Settings
bs: Postavke

en: Help
bs: Pomoć

en: View
bs: Pregled

en: Page
bs: Strana

en: Published
bs: Objavljeno

en: Sort by
bs: Sortiraj prema
