Modals (8.x-2.19) - en to cs translation catalogue (20 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Pages
cs: Stránky

en: Delete
cs: Smazat

en: Language
cs: Jazyk

en: Edit
cs: Upravit

en: Settings
cs: Nastavení

en: Help
cs: Nápověda

en: View
cs: Zobrazit

en: Page
cs: Stránka

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Filter
cs: Filtr

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Offset
cs: Posun

en: No content available.
cs: Žádný obsah není k dispozici.

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Operations links
cs: Odkazy na operace

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
