Modals (8.x-2.19) - en to el translation catalogue (20 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Pages
el: Σελίδες

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Language
el: Γλώσσα

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Help
el: Βοήθεια

en: View
el: Προβολή

en: Page
el: Σελίδα

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Filter
el: Φίλτρο

en: OK
el: ΟΚ

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: No content available.
el: Δεν υπάρχει διαθέσιμη ύλη.

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ
