Modals (8.x-2.19) - en to hr translation catalogue (18 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Pages
hr: Stranice

en: Delete
hr: Ukloni

en: Language
hr: Jezik

en: Edit
hr: Uredi

en: Reset
hr: Poništi

en: Settings
hr: Postavke

en: Help
hr: Pomoć

en: View
hr: Pregled

en: Page
hr: Stranica

en: Published
hr: Objavljeno

en: Filter
hr: Pročisti

en: OK
hr: U redu

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Parameters
hr: Parametri

en: No content available.
hr: Nema sadržaja.

en: Asc
hr: Uzlazno
