Modals (8.x-2.19) - en to ka translation catalogue (12 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Pages
ka: გვერდები

en: Delete
ka: წაშლა

en: Language
ka: ენა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Help
ka: დახმარება

en: Page
ka: გვერდი

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Desc
ka: აღწერა

en: - All -
ka: - ყველა -
