Modals (8.x-2.19) - en to km translation catalogue (14 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Pages
km: ទំព័រ

en: Delete
km: លុប

en: Language
km: ភាសា

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Help
km: ជំនួយ

en: View
km: មើល

en: Page
km: ទំព័រ

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Filter
km: តម្រង

en: OK
km: យល់ព្រម

en: No content available.
km: គ្មា​ន​មាតិកា​ទេ​ ។
