Modals (8.x-2.19) - en to ku translation catalogue (14 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Pages
ku: پەڕەکان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Language
ku: زمان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Help
ku: یارمەتی

en: View
ku: پیشاندان

en: Page
ku: پەڕە

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Filter
ku: پاڵێو

en: OK
ku: باشە

en: No content available.
ku: هیچ ناوەڕۆکێک نییە.
