Modals (8.x-2.19) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Language
ne: भाषा

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Help
ne: सहयोग

en: View
ne: दृश्य

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Filter
ne: फिल्टर

en: OK
ne: ठिक छ
