Modals (8.x-2.19) - en to se translation catalogue (10 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Pages
se: Siiddut

en: Delete
se: Sihko

en: Language
se: Giella

en: Edit
se: Rievdat

en: Help
se: Veahkki

en: View
se: Čájet

en: Page
se: Siidu

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: Sort by
se: Sirre
