Modals (8.x-2.19) - en to sq translation catalogue (13 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Pages
sq: Faqet

en: Delete
sq: Fshij

en: Language
sq: Gjuha

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Reset
sq: Rifillo

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Help
sq: Ndihmë

en: View
sq: Shfaq

en: Page
sq: Faqe

en: Published
sq: Publikuar

en: Filter
sq: Filtri

en: No content available.
sq: Asnjë përmbajtje në dispozicion.
