Modals (8.x-2.19) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Pages
th: หน้า

en: Delete
th: ลบ

en: Edit
th: แก้ไข

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: View
th: ดู

en: ID
th: ไอดี

en: Operations links
th: ลิงค์สำหรับการปฏิบัติการ
