Modals (8.x-2.19) - en to uk translation catalogue (25 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Pages
uk: Сторінки

en: Delete
uk: Видалити

en: Language
uk: Мова

en: Edit
uk: Редагувати

en: Reset
uk: Скинути

en: Settings
uk: Налаштування

en: Help
uk: Довідка

en: View
uk: Перегляд

en: Page
uk: Сторінка

en: Published
uk: Опубліковано

en: Filter
uk: Фільтр

en: OK
uk: Гаразд

en: Desc
uk: Спад

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Delay
uk: Затримка

en: Parameters
uk: Параметри

en: Offset
uk: Зміщення

en: No content available.
uk: Матеріали відсутні.

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Operations links
uk: Операційні посилання

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: Allowed Tags
uk: Дозволені теги
