Modals (8.x-2.19) - en to vi translation catalogue (21 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Pages
vi: Trang

en: Delete
vi: Xóa

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Edit
vi: Sửa

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Help
vi: Trợ giúp

en: View
vi: Xem

en: ID
vi: Mã

en: Page
vi: Trang

en: Published
vi: Đã công bố

en: Filter
vi: Lọc

en: Desc
vi: Giảm dần

en: Sort by
vi: Sắp xếp theo

en: Offset
vi: Độ dịch

en: No content available.
vi: Không có nội dung nào.

en: Items per page
vi: Số mục trên một trang

en: - All -
vi: - Tất cả -

en: Asc
vi: Tăng dần

en: Master
vi: Chính
