Modal Page (8.x-2.2) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: User interface
ur: صارف مواجہ

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: Pages
ur: صفحات

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Language
ur: زبان

en: Settings
ur: ترتیبات

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: ID
ur: شناخت

en: Language code
ur: زبان کا کوڈ
