Modal Page (8.x-2.4) - en to sq translation catalogue (21 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Pages
sq: Faqet

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Cancel
sq: Anulo

en: Language
sq: Gjuha

en: Advanced options
sq: Opsionet e detajuara

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Reset
sq: Rifillo

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Help
sq: Ndihmë

en: View
sq: Shfaq

en: Created
sq: Krijuar

en: Page
sq: Faqe

en: Filter
sq: Filtri

en: @type: deleted %title.
sq: @type: u eleminua %title.

en: Language code
sq: Kodi i gjuhës

en: About
sq: Informacione

en: No content available.
sq: Asnjë përmbajtje në dispozicion.

en: @module administration pages
sq: faqet e administrimit të @module
