Modal (8.x-2.5) - en to hi translation catalogue (29 entries)

en: User interface
hi: उपयोक्ता अंतरपृष्ठ

en: Title
hi: शीर्षक

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: Pages
hi: पृष्ठ

en: Delete
hi: मिटायें

en: Submit
hi: जमा करें

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Language
hi: भाषा

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Help
hi: मदद

en: View
hi: देखें

en: ID
hi: आईडी

en: Created
hi: निर्मित

en: Page
hi: पृष्ठ

en: Filter
hi: फिल्टर

en: OK
hi: ठीक है

en: Advanced
hi: विकसित

en: Desc
hi: अवरोही

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: Changed
hi: बदल गया

en: @type: deleted %title.
hi: @type: %title मिटाया गया

en: Language code
hi: भाषा कोड

en: About
hi: के बारे में

en: - Any -
hi: -कोईभी-

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: - All -
hi: -सभी-

en: UUID
hi: युयुआइङी
