Modal Page (8.x-2.5) - en to mn translation catalogue (16 entries)

en: User interface
mn: Хэрэглэгчийн интерфэйс

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Pages
mn: Хуудаснууд

en: Delete
mn: Устгах

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Language
mn: Хэл

en: Edit
mn: Засварлах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Help
mn: Тусламж

en: View
mn: Харах

en: Created
mn: Үүссэн

en: Page
mn: Хуудас

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Language code
mn: Хэлний код
