Modal Page (8.x-2.5) - en to os translation catalogue (12 entries)

en: User interface
os: Архайæджы интерфейс

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: Pages
os: Фæрстæ

en: Delete
os: Аппар

en: Cancel
os: Аппар

en: Language
os: Æвзаг

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Reset
os: Раздæрау

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Help
os: Æмбарынгæнæн

en: View
os: Фенд
