Modal (8.x-2.6) - en to mg translation catalogue (11 entries)

en: User interface
mg: Momba ny mpikambana

en: Title
mg: Lohateny

en: Body
mg: Votoatiny

en: Pages
mg: Takelaka

en: Delete
mg: Fafaina

en: Submit
mg: Manaiky

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Language
mg: Teny

en: Help
mg: Fanampiana

en: Filter
mg: Sivana

en: No content available.
mg: Tsy mbola misy zavatra azo aseho.
