Modal Page (8.x-2.7) - en to th translation catalogue (18 entries)

en: User interface
th: ส่วนติดต่อผู้ใช้

en: Title
th: หัวข้อ

en: Pages
th: หน้า

en: Delete
th: ลบ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Edit
th: แก้ไข

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: View
th: ดู

en: ID
th: ไอดี

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Advanced
th: ขั้นสูง

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: Completed
th: เรียบร้อยแล้ว

en: @type: deleted %title.
th: @type: ลบ %title.

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: - Any -
th: - อื่น ๆ -

en: Operations links
th: ลิงค์สำหรับการปฏิบัติการ
