Modal Page (8.x-2.8) - en to is translation catalogue (19 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Body
is: Skrokkur

en: Pages
is: Síður

en: Delete
is: Strika

en: Submit
is: Lat inn

en: Cancel
is: Avlýs

en: Language
is: Mál

en: Edit
is: Broyt

en: Reset
is: Tómstilla

en: Settings
is: Setingar

en: Help
is: Hjálp

en: View
is: Vís

en: Created
is: Stovnað

en: Page
is: Síða

en: Published
is: Útgivið

en: Filter
is: Filtur

en: @type: deleted %title.
is: @type: strikaði %title.

en: Language code
is: Málkota

en: About
is: Um
