Modal (8.x-2.8) - en to sv translation catalogue (39 entries)

en: User interface
sv: Användargränssnitt

en: Title
sv: Titel

en: Body
sv: Brödtext

en: Pages
sv: Sidor

en: Delete
sv: Radera

en: Submit
sv: Skicka

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Language
sv: Språk

en: Edit
sv: Redigera

en: Reset
sv: Återställ

en: Settings
sv: Inställningar

en: Help
sv: Hjälp

en: View
sv: Visa

en: Created
sv: Skapad

en: Page
sv: Sida

en: Published
sv: Publicerad

en: Filter
sv: Filtrera

en: Advanced
sv: Utökad

en: Desc
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Delay
sv: Fördröjning

en: Changed
sv: Ändrad

en: Completed
sv: Slutförd

en: @type: deleted %title.
sv: @type: raderade %title.

en: Language code
sv: Språkkod

en: Usage
sv: Användning

en: Offset
sv: Kompensera

en: About
sv: Om

en: No content available.
sv: Inget innehåll tillgängligt.

en: - Any -
sv: - Alla -

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Operations links
sv: Länkar till funktioner

en: Administer settings
sv: Administrera inställningar

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud

en: The time that the entity was created.
sv: Tiden då objektet skapades.

en: The time that the entity was last edited.
sv: Tiden då objektet senast redigerades.

en: Allowed Tags
sv: Tillåtna taggar
