Modals (8.x-2.9) - en to gl translation catalogue (32 entries)

en: User interface
gl: Interface de usuario

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Pages
gl: Páxinas

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Language
gl: Idioma

en: Edit
gl: Editar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Settings
gl: Axustes

en: Help
gl: Axuda

en: View
gl: Ver

en: Created
gl: Creado

en: Page
gl: Páxina

en: Published
gl: Publicado

en: Filter
gl: Filtro

en: OK
gl: Aceptar

en: Advanced
gl: Avanzado

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Parameters
gl: Parámetros

en: Changed
gl: Cambiado

en: Completed
gl: Completado

en: @type: deleted %title.
gl: @type: eliminado %title.

en: Language code
gl: Código do idioma

en: Usage
gl: Uso

en: Offset
gl: Desprazamento

en: About
gl: Información

en: No content available.
gl: Contido non dispoñible

en: - Any -
gl: - Calquera -

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -
