Modal Page (8.x-2.9) - en to mr translation catalogue (21 entries)

en: User interface
mr: वापरकर्ता अंतरपृष्ठ

en: Title
mr: शीर्षक

en: Body
mr: मुख्य

en: Pages
mr: पाने

en: Delete
mr: मिटवा

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Cancel
mr: रद्द

en: Language
mr: भाषा

en: Edit
mr: संपादन

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Settings
mr: संरचना

en: Help
mr: मदत

en: View
mr: बघा

en: ID
mr: आय डी

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Page
mr: पान

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Filter
mr: गाळणी

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Language code
mr: भाषेची संकेताक्षरं

en: - Any -
mr: - काहीही -
