Modals (8.x-2.19) - en to eu translation catalogue (20 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Pages
eu: Orriak

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Edit
eu: Editatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Help
eu: Laguntza

en: View
eu: Bista

en: ID
eu: IDa

en: Page
eu: Orria

en: Published
eu: Argitaratua

en: Filter
eu: Iragazkia

en: OK
eu: Ados

en: Desc
eu: Beheraka

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: No content available.
eu: Ez dago eduki erabilgarririk.

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Asc
eu: Goraka
