Modals (8.x-2.19) - en to kk translation catalogue (13 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Pages
kk: Беттер

en: Delete
kk: Өшіру

en: Language
kk: Тіл

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Reset
kk: Ысыру

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Help
kk: Көмек

en: View
kk: Қарау

en: Page
kk: Бет

en: Published
kk: Жарияланған

en: Filter
kk: Фильтрле

en: No content available.
kk: Контент жоқ.
