Modals (8.x-2.19) - en to mn translation catalogue (12 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Pages
mn: Хуудаснууд

en: Delete
mn: Устгах

en: Language
mn: Хэл

en: Edit
mn: Засварлах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Help
mn: Тусламж

en: View
mn: Харах

en: Page
mn: Хуудас

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Filter
mn: Шүүлтүүр
