Modals (8.x-2.19) - en to oc translation catalogue (20 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Pages
oc: Paginas

en: Delete
oc: Suprimir

en: Language
oc: Lenga

en: Edit
oc: Modificar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Settings
oc: Paramètres

en: Help
oc: Ajuda

en: View
oc: Veire

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Page
oc: Pagina

en: Published
oc: Publicat

en: Filter
oc: Filtrar

en: OK
oc: D'acòrdi

en: Sort by
oc: Triar per

en: Offset
oc: Decalatge

en: No content available.
oc: Pas cap de contengut disponible.

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Master
oc: Maître
