Modals (8.x-2.19) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Pages
sl: Strani

en: Delete
sl: Izbriši

en: Language
sl: Jezik

en: Edit
sl: Uredi

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Help
sl: Pomoč

en: View
sl: Prikaži

en: Page
sl: Stran

en: Published
sl: Objavljeno

en: No content available.
sl: Na voljo ni nobene vsebine.
