Modeler API (1.0.0-alpha6) - en to lt translation catalogue (27 entries)

en: Type
lt: Tipas

en: yes
lt: taip

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disable
lt: Išjungti

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Documentation
lt: Dokumentacija

en: Version
lt: Versija

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Import
lt: Importuoti

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Archive
lt: Archyvas

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Theme
lt: Tema

en: no
lt: ne

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Model
lt: Modelis

en: Destination
lt: Paskirtis

en: Clone
lt: Klonuoti

en: Storage
lt: Saugykla

en: Raw
lt: Paprastas

en: clone
lt: klonuoti
