Modeler API (1.0.0-beta2) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Type
ta: வகை

en: Disable
ta: செயலற்றதாக்குக

en: Enabled
ta: இயலுமைப்படுத்தப்பட்டது

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Import
ta: இறக்குமதி

en: Export
ta: ஏற்றுமதி

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: View
ta: நோக்குக

en: Filter
ta: வடிகட்டி
