Modeler API (1.0.0-beta3) - en to sq translation catalogue (18 entries)

en: Type
sq: Lloji

en: yes
sq: po

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Disable
sq: Çaktivizo

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Tags
sq: Etiketat

en: Version
sq: Versioni

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Import
sq: Importo

en: Export
sq: Eksporto

en: Save
sq: Ruaj

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: View
sq: Shfaq

en: no
sq: jo

en: Filter
sq: Filtri

en: Translate
sq: Përkthe
