Modeler API (1.0.0-rc1) - en to da translation catalogue (22 entries)

en: yes
da: ja

en: Enable
da: Aktivér

en: Disable
da: Deaktivér

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Edit
da: Redigér

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: Import
da: Importér

en: Export
da: Eksportér

en: Label
da: Etiket

en: Save
da: Gem

en: Default
da: Standard

en: Archive
da: Arkiv

en: View
da: Vis

en: Theme
da: Tema

en: no
da: nej

en: Clone
da: Klon

en: Tokens
da: Symboler

en: Storage
da: Lagring

en: Recipe
da: Opskrift

en: clone
da: klon

en: Translate
da: Oversæt
