Modeler API (1.0.0) - en to ka translation catalogue (17 entries)

en: Type
ka: ტიპი

en: yes
ka: დიახ

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Disable
ka: გამორთვა

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Tags
ka: ტეგები

en: Version
ka: ვერსია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Import
ka: იმპორტი

en: Export
ka: ექსპორტი

en: Label
ka: სათაური

en: no
ka: არა

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Destination
ka: დანიშნულების ადგილი

en: Translate
ka: თარგმნა
