Modeler API (1.0.0) - en to pa translation catalogue (11 entries)

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: yes
pa: ਹਾਂ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Export
pa: ਨਿਰਯਾਤ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: no
pa: ਨਹੀਂ

en: Filter
pa: ਫਿਲਟਰ

en: Translate
pa: ਅਨੁਵਾਦ ਕਰੋ
