Modeler API (1.0.0) - en to sv translation catalogue (28 entries)

en: Type
sv: Typ

en: yes
sv: ja

en: Enable
sv: Aktivera

en: Disable
sv: Inaktivera

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Tags
sv: Etiketter

en: Documentation
sv: Dokumentation

en: Edit
sv: Redigera

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Import
sv: Importera

en: Export
sv: Exportera

en: Label
sv: Etikett

en: Save
sv: Spara

en: Default
sv: Förvald

en: Archive
sv: Arkiv

en: View
sv: Visa

en: Theme
sv: Tema

en: no
sv: nej

en: Filter
sv: Filtrera

en: Model
sv: Modell

en: Destination
sv: Mål

en: Clone
sv: Klona

en: Tokens
sv: Ersättningstecken

en: Storage
sv: Lagring

en: Recipe
sv: Recept

en: clone
sv: klona

en: Translate
sv: Översätt
