Modeler API (1.0.1) - en to hr translation catalogue (27 entries)

en: Type
hr: Vrsta

en: yes
hr: da

en: Enable
hr: Omogući

en: Disable
hr: Onemogući

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Tags
hr: Oznake

en: Documentation
hr: Dokumentacija

en: Changelog
hr: Dnevnik promjena

en: Version
hr: Inačica

en: Edit
hr: Uredi

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Import
hr: Uvezi

en: Export
hr: Izvezi

en: Label
hr: Oznaka

en: Save
hr: Spremi

en: Default
hr: Zadano

en: Archive
hr: Arhiva

en: View
hr: Pregled

en: Theme
hr: Tema

en: no
hr: ne

en: Filter
hr: Pročisti

en: Destination
hr: Odredište

en: Clone
hr: Kloniraj

en: Tokens
hr: Tokeni

en: Storage
hr: Spremnik

en: Translate
hr: Prevedi
