Modeler API (1.0.2) - en to cy translation catalogue (21 entries)

en: Type
cy: Math

en: yes
cy: ie

en: Enable
cy: Galluogi

en: Disable
cy: Analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Tags
cy: Tagiau

en: Version
cy: Fersiwn

en: Edit
cy: Golygu

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Name
cy: Enw

en: Import
cy: Mewnfudo

en: Export
cy: Allfudo

en: Save
cy: Cadw

en: Default
cy: Diofyn

en: View
cy: Gweld

en: Theme
cy: Thema

en: no
cy: na

en: Filter
cy: Hidlydd

en: Clone
cy: Clôn

en: Storage
cy: Storfa

en: Translate
cy: Cyfieithu
