Modeler API (1.0.4) - en to ht translation catalogue (9 entries)

en: Type
ht: Tip

en: yes
ht: Wi

en: Enabled
ht: Aktif

en: Tags
ht: Tag

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: Default
ht: Pa defo

en: no
ht: Non

en: Filter
ht: Filtre
