Modeler API (1.0.4) - en to ro translation catalogue (23 entries)

en: Type
ro: Tip

en: yes
ro: da

en: Enable
ro: Activare

en: Disable
ro: Dezactivare

en: Enabled
ro: Activat

en: Tags
ro: Etichete

en: Version
ro: Versiune

en: Edit
ro: Editați

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Label
ro: Etichetă

en: Save
ro: Salvare

en: Default
ro: Implicit

en: Archive
ro: Arhivă

en: View
ro: Afișează

en: Theme
ro: Temă

en: no
ro: nu

en: Filter
ro: Filtru

en: Destination
ro: Destinație

en: Clone
ro: Clonare

en: Storage
ro: Depozitare

en: Data
ro: Dată

en: Translate
ro: Traducere
