Modeler API (1.0.5) - en to gu translation catalogue (20 entries)

en: Type
gu: પ્રકાર

en: yes
gu: હા

en: Enable
gu: સક્રિય

en: Disable
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Version
gu: આવૃતિ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Import
gu: આયાત

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Save
gu: સાચવો

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: View
gu: જુઓ

en: Text
gu: લખાણ

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Color
gu: રંગ

en: Destination
gu: લક્ષ્યસ્થાન

en: Data
gu: માહિતી

en: Translate
gu: ભાષાંતર
