Modeler API (1.0.5) - en to sl translation catalogue (17 entries)

en: Type
sl: Tip

en: yes
sl: da

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Tags
sl: Oznake

en: Edit
sl: Uredi

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Import
sl: Uvozi

en: Export
sl: Izvoz

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: Default
sl: Privzeto

en: View
sl: Prikaži

en: Text
sl: Besedilo

en: Theme
sl: Tema

en: Color
sl: Barva

en: Translate
sl: Prevodi
