Modeler API (1.0.6) - en to bs translation catalogue (23 entries)

en: Type
bs: Tip

en: yes
bs: da

en: Enable
bs: Omogući

en: Disable
bs: Onemogući

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Tags
bs: Tagovi

en: Version
bs: Verzija

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Import
bs: Uvezi

en: Export
bs: Izvezi

en: Label
bs: Oznaka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: View
bs: Pregled

en: Text
bs: Tekst

en: Theme
bs: Tema

en: Assigned to
bs: Dodjeljeno za:

en: Colors
bs: Boje

en: Color
bs: Boja

en: Clone
bs: Klon

en: Storage
bs: Pohrana

en: Translate
bs: Prevedi
