Modeler API (1.0.6) - en to eo translation catalogue (18 entries)

en: Type
eo: Tipo

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Tags
eo: Etikedoj

en: Version
eo: Versio

en: Edit
eo: Redaktu

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Import
eo: Importu

en: Export
eo: Eksportu

en: Label
eo: Etikedo.

en: Save
eo: Konservu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: View
eo: Vidu

en: Text
eo: Teksto

en: ID
eo: Identigilo

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Color
eo: Koloro

en: Translate
eo: Traduku
